O mně

Vystudovala jsem pedagogiku a institut aromaterapie. Jsem autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývám se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Jsem zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou masáží dětí a kojenců. Školím lektory masáží dětí a kojenců pro ČR. Masážím dětí se věnuji již 29 let. Jsem autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců a spoluautorkou knih Čekáme děťátko a Velké knihy o matce a dítěti. Spolupracuji s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti, píši do novin a časopisů o dětských masážích a vystupuji v televizních pořadech s touto tématikou.

Čemu se dále věnuji

AROMATERAPIE JANY HAŠPLOVÉ

www.ellinor.cz

Více jak 17 let vytváříme a nabízíme jemně vonící bylinnou přírodní kosmetiku vhodnou pro péči o celou rodinu.
Naše firma přináší ty nejčistší produkty z bylin a stromů, které můžeme vhodně využívat během celého života. Maminky u nás najdou výrobky, které jsou díky své jemnosti vhodné pro doprovázení období těhotenství porodu a šestinedělí.

Rozhovory se mnou

ČT2 pořad Klíč – Kouzlo doteku

Něžný, bezpečný a láskyplný dotek umožňuje dětem zažívat důvěru v blízkém vztahu, přispívá ke zdravému vývoji a k odolnosti v situacích, kdy je třeba se

ČT2 pořad Klíč

ČT2 pořad Klíč vysílal o důležitosti doteku jako prevenci i léčbě traumatu. V pořadu byly zařazeny ukázky z masáží dětí a kojenců. Pořad můžete shlédnout zde.

Masáže dětí v televizi

Psycholožka Timea Vidová je lektorkou masáží dětí a kojenců. První část pořadu Klíč se věnuje jejímu životu, výchově dětí a masážím. Klíč ČT2 5. 1. 2012