Aromaterapie

Aromaterapie je jemná terapie, která pomocí olejů z bylinek působí na tělo, duši i ducha, léčí, uklidňuje i doplňuje energii.

Co je aromaterapie

Aromaterapie je jemná terapie, která pomocí olejů z bylinek působí na tělo, duši i ducha, léčí, uklidňuje i doplňuje energii.

Aromaterapie je velmi citlivá, živá a proto je vhodná pro miminka, děti, těhotné ženy i dospělé. Dá se namíchat i směs pro podporu harmonie celé rodiny, nebo osobní směs pro harmonizaci a radost malých i velkých.

Snažím se ve svých recepturách tvořit především z olejů, které jsou tradiční pro Českou republiku. Tyto výrobky i kompozice najdete na www.ellinor.cz

Video: Aromaterapie pro masáže dětí a kojenců

Přehrát video

Živé kurzy

16.06.23
25.06.23

Slunovratová relaxace na Korfu

Pobyt s masážemi na ostrově Korfu

Srdečně Vás zvu do ženského ráje na kouzelném ostrově Korfu. Vhodné pro ženy všeho věku, nastávající maminky, i ženy s dětmi Programem budu provázet spolu s Tamarou Melissou. Více informací o tomto zájezdu naleznete v aktualitách.
Kassiopi - Korfu, Řecko
38 950 Kč
06.09.23
20.09.23

Masáže a plavání u moře

Pobyt s masážemi

Masáže dospělých i dětí, koupání, šnorchlování, meditace, zdravá strava
Jižní Itálie Marina di Kamerota
Cena brzy
12.08.23
19.08.23

Delfíní zázraky a bylinková pohlazení

Pobyt s masážemi

Plavání s delfíny v Rudém moři
Sataya / Útes delfínů
33 900 Kč

AROMATERAPIE JANY HAŠPLOVÉ

www.ellinor.cz

Více jak 17 let vytváříme a nabízíme jemně vonící bylinnou přírodní kosmetiku vhodnou pro péči o celou rodinu.
Naše firma přináší ty nejčistší produkty z bylin a stromů, které můžeme vhodně využívat během celého života. Maminky u nás najdou výrobky, které jsou díky své jemnosti vhodné pro doprovázení období těhotenství porodu a šestinedělí.